Президент України в Маріуполі нагородив поліцейських і військовослужбовців

15.10.2021


14 жовтня Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Донеччину привітав захисників і захисниць України зі святом і вручив державні нагороди.

Участь в урочистому заході взяли заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко і т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області Артем Кисько. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто ціною життя боронив Україну.

«У цей день ми вклоняємося та дякуємо всім, хто захистив нашу державу. Ми згадуємо, як зберегли наш суверенітет, Україну, нашу незалежність. Як тисячі героїв зробили цю важку роботу ціною свого життя, і ми ніколи не забудемо кожного та кожну, хто загинув, захищаючи нашу державу», - сказав Президент України.

Володимир Зеленський вручив державні нагороди захисникам і захисницям із різних куточків України.

Зокрема медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеню було удостоєно заступника начальника Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції Вячеслава Сафонова та старшого слідчого в особливо важливих справах відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП у Львівській області Назара Сеньківа.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал