«Стабільність криміногенної ситуації - запорука стабільності в державі загалом» - Ігор Клименко

13.10.2021


На цьому Голова Нацполіції Ігор Клименко наголосив сьогодні, 12 жовтня, під час підведення підсумків службової діяльності кримінального блоку за 9  місяців цього року.  

Насамперед керівник Нацполіції Ігор Клименко відзначив злагоджену та оперативну  роботу співробітників кримінального блоку. 

«Підрозділи кримінальної поліції, зокрема карного розшуку, спрацювали в цьому році, як і минулому,  достатньо плідно. Це кропітка, щоденна робота кожного із вас, ваших підлеглих, яка непомітна іншим на перший  погляд. Водночас вмикаєш телевізор і щоденно чуєш про розкриття різних злочинів. Ми досягли спільної, злагодженої  роботи з усіма службами кримінального блоку. Наша ціль – працювати єдиним кулаком, щоб в кожному куточку нашої держави громадяни почувалися в безпеці»,- сказав Ігор Клименко. 

Керівник Національної поліції України  зазначив, що  пріоритетними напрямками роботи карного розшуку залишаються   попередження, виявлення та розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів. Наразі це завдання в цілому виконується.

«Нам вдалося  утримати ситуацію. І це дійсно заслуга всіх служб, які працюють в Національній поліції. Стабільність криміногенної ситуації -  запорука  стабільності в державі загалом»,- зазначив Голова Нацполіції. 

Насамкінець  Голова Національної поліції України   позитивно оцінив роботу ще низки профільних служб. Зокрема роботу співробітників кіберполіції, Департаменту стратегічних розслідувань та Департамент боротьби з наркозлочинністю Нацполіції.

Також  Ігор Клименко наголосив  керівникам   кримінальної поліції на необхідності навчання молодих співробітників, від роботи яких залежить оперативне розкриття і розслідування правопорушень.

Управління комунікації Національної поліції України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал