У Покровську поліція та місцева влада попередили перевізників та підприємців про необхідність дотримання карантинних обмежень

12.10.2021


Сьогодні у Покровську відбулася зустріч представників місцевої влади, керівництва Покровського районного управління поліції, перевізників та підприємців. Головною темою зустрічі було дотримання карантинних норм.

Про дотримання протиепідемічних норм на транспорті й у сфері торгівлі йшлося на сьогоднішній зустрічі заступників Покровського міського голови Маргарити Ідрісової, Анатолія Зінченка та начальника Покровського районного управління поліції Юрія Кондрацького з підприємцями та перевізниками.

Наразі Донецька область, перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні. Так, відучора відповідними службами було прийняте рішення про посилення карантинних норм.

Ці обмеження передбачають:

  • обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту у громадських місцях та транспорті;
  • термометрія на входах до ринків, закладів торгівлі та харчування;
  • наявність розмітки для дотримання соціальної дистанції між клієнтами;
  • захисні екрани або екрани на обличчя для продавців;
  • наявність на входах у заклади дезинфікуючих засобів.
  • Наразі у Покровську створена моніторингова група, до якої увійшли поліцейські, представники муніципальної служби правопорядку, відділів транспорту та торгівлі, вже завтра почнуть здійснювати перевірки щодо дотримання карантинних норм.

«Поліція може притягати до адміністративної відповідальності за перебування в громадських місцях без маски, - нагадав Юрій Кондрацкий. - За це передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. При порушенні вимог в закладах харчування для фізичних осіб встановлені суми штрафу від 17 до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб - від 34 до 170 тисяч».

Поліція Покровська закликає громадян бути свідомими та відповідально поставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.

Покровське районне управління поліціі

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал