Представники Червоного Хреста навчали поліцейських Селидового надавати першу допомогу постраждалим

09.10.2021


Представники Національного Товариства Червоного Хреста України Віра Рижакова та Олена Клевцова провели для поліцейських сектору превенції Селидового курси з надання долікарської допомоги.

Спочатку представники Червоного Хреста розповіли про появу своєї організації в Україні, напрямки її діяльності та функції. Далі за допомогою манекенів волонтери-інструктори навчали правоохоронців проводити серцево-легеневу реанімацію, демонстрували способи зупинки кровотечі, особливості транспортування потерпілого та показували, як правильно покласти постраждалу людину у відновне положення, а також як слід діяти при різних травмах, переломах кісток, кровотечах, опіках, зупинці дихання, утопленні, синдромі здавлювання, шоковому стані.

Кожен з присутніх на практиці відпрацював набуті знання, щоб у разі необхідності мати всі необхідні навички надання домедичної допомоги до прибуття лікарів.

«Ми часто опиняємося в екстремальних ситуаціях, коли потерпілому необхідна медична допомога. У цьому випадку кожна хвилина може стати вирішальною для збереження життя та здоров’я людини. Саме тому поліцейським просто необхідно вміти правильно організувати та надати невідкладну допомогу потерпілим на місці події», — зазначив очільник поліції Селидового Ігор Кузнєцов.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал