Керівники Покровського районного управління поліції пройшли тренінг «Діалоговий підхід задля безпеки в громаді»

08.10.2021


Чим і як може бути корисний діалог у житті громади та що таке діалог взагалі – ці та інші питання обговорювалися під час тренінгу представників Покровського районного управління поліції, Покровської міської ради та Покровської райдержадміністрації.

З вересня місяця ГО «Добропільський центр молоді «Добро» у співпраці з Покровським районним управлінням поліції, Виконавчим комітетом Покровської міської Ради, Покровської районної державної адміністрації, ГО «Твори Добропілля» та ГО «Портал «Пошук» розпочали реалізацію проєкту «Створення Діалогової платформи на базі Покровського РУП з доступом людей з інвалідністю».

Його метою є покращення комунікації та популяризації інноваційних альтернативних методів вирішення групових конфліктів, що втілюються поліцією у партнерстві з населенням, та покращення надання безпекових послуг мешканцям Покровського району.

В рамках цього проєкту сьогодні відбувся тренінг під назвою «Діалоговий підхід задля безпеки в громаді», на якому учасники дізналися про поняття діалогу, його різновиди та переваги його використання у розв'язанні конфліктних питань.

Також, під час тренінгу присутні отримали навички створення та ведення діалогу, які зможуть використовувати у своїй повсякденній роботі з метою налагодження дієвої комунікації влади з населенням.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал