У Покровську поліцейські провели профілактичну акцію серед водіїв (ВІДЕО)

01.10.2021


В рамках превентивних заходів «Безпечні автомобільні дороги» співробітники відділу реагування патрульної поліції Покровського РУП сьогодні зупиняли водіїв та пропонували відповісти на запитання, які стосуються правил дорожнього руху. Водії, які дали правильні відповіді, отримали від поліцейських невеликі подарунки.

Правила дорожнього руху - це своєрідний етикет поведінки й на дорозі, і на тротуарі. Стосується він не тільки водіїв, а й пішоходів. Але ПДР змінюються до 4-5 разів протягом одного року і про всі нововведення їх необхідно знати, а ще й беззаперечно виконувати.

Тож сьогодні правоохоронці з’ясовували чи добре водії знають правила дорожнього руху, адже досконале знання ПДР додає впевненості на дорозі.

«Ми провели у Покровську профілактичну акцію серед водіїв на знання правил дорожнього руху. Мета цього заходу - нагадати водіям про основні правила дорожнього руху та звернути увагу не те, що час від часу необхідно їх освіжати у пам’яті. Плануємо і надалі проводити такі акції, адже кожен водій має знати про зміни в ПДР та обов’язково дотримуватись цих правил», - розповів т.в.о. начальника відділу реагування патрульної поліції Покровського районного управління поліції Володимир Гринченко.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал