Ювенальні поліцейські Добропілля провели воркшоп «Розкриття особистості» для школярів

30.09.2021


Спілкування, небайдужість та толерантність є запорукою протидії булінгу. Саме з цією метою ювенальні поліцейські сумісно з благодійною організацією провели воркшоп в межах проєкту «Розкриття особистості».

Захід відбувся у м. Добропілля з учнями 8-го класу НВК № 4. Провели воркшоп інспектор ювенальної превенції поліції Добропілля Дмитро Пелепенко та представники Карітас Краматорськ в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Накопичені в процесі спілкування негативні емоції часто є бар’єром у спілкуванні з оточуючими. Крім того, через накопичену агресію дитина може стати булером у своєму середовищі не знаходячи іншого способу випустити з себе негатив. Щоб розуміти одне одного, важливо вміти відчувати те, що відчуває інша людина.

З цією метою під час воркшопу діти робили різні вправи спрямовані на підвищення самооцінки та самоповаги, згуртування групи та вміння виражати свій гнів не на кривдника, а на лист паперу.

Після, грали в гру «Чарівний кошик». Кожен написав на кольорових листках доброзичливі та погані слова, які чули колись відносно себе. Написані слова, діти наклеїли на ватмані та поділилися між собою враженнями та емоціями, які виникали в них в той час.

Наприкінці заходу школярі отримали приємні подарунки та гарні враження.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал