Операція «Мігрант»: за тиждень поліцейські встановили 17 нелегалів

28.09.2021


З початку проведення профілактичних заходів поліція Донеччини спільно з Державною міграційною службою викрили 55 іноземців, які незаконно перебували в Україні.

Відпрацювання проводять оперативники управління міграційної поліції, поліцейські територіальних підрозділів у співпраці з ГУ ДМС в Донецькій області. Мета операції – протидія нелегальній міграції та зниження негативного впливу іноземців на публічну безпеку.

Протягом минулого тижня правоохоронці розшукали 17 порушників міграційного законодавства. На нелегальне становище перейшли громадяни п’яти країн: Азербайджану, Російської Федерації, Туркменістану, Туреччини та Узбекистану.

Двоє іноземців, громадяни РФ і Туркменістану, притягувалися до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху: перевищення швидкості та керування транспортом без прав.

Оперативники МІПОЛ співпрацюють з патрульною поліцією: під час спільних рейдів було встановлено нелегала з Туркменістану. Громадянин не звернувся вчасно за продовженням строку дії посвідки на тимчасове поживання. Перебуваючи в Україні без законних підстав, чоловік став займатися кур’єрською доставкою товарів.

За матеріалами поліції працівниками ДМС відносно порушників складено протоколи за ст. 203 КУпАП та прийнято рішення про їх примусове повернення до країн походження. Вісьмом із них подальший в’їзд в Україну заборонено строком на три роки.

Під час проведення операції «Мігрант», яка триває з 25 серпня, вимогу примусово залишити Україну отримали 55 іноземців.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал