У Кураховому для школярів інтерактивний урок провели поліцейські та рятівники

23.09.2021


Хлопці та дівчата ближче познайомилися з професією правоохоронців та специфікою роботи рятувальників, побачили спецзасоби, службові автомобілі та дізналися про правила безпечної поведінки.

3 початку навчального року в закладах освіти стартувала всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «День з поліцейським та рятівником».  Сьогодні такий захід відбувся в Курахівському ліцею "Престиж".

Співробітники поліції та рятівники показали спеціальну техніку, спецзасоби, що використовуються у повсякденній службовій діяльності служб, та розповіли яким чином це застосовується.

Під час заходу правоохоронці роз’яснили учням як правильно поводити себе на дорозі та біля проїзної частини дороги. Також вони нагадали їм про правила безпечної поведінки у побуті та пояснили, як поводитись у надзвичайних ситуаціях.

Діти були задоволені зустріччю та знайомством з представниками важливих професій, які щодня допомагають людям. А також отриманій можливості опинитись за кермом спецавтотранспорту, приміряти спецзасоби та зробити фото на пам'ять.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал