Поліцейські попереджають громадян про небезпеку передоплати за товар через мережу Інтернет

23.09.2021


За минулу добу до Покровського районного управління поліції надійшло два повідомлення про шахрайські дії стосовно двох чоловіків.  У поліції за даними фактами відкрили кримінальні провадження та розпочали пошуки аферистів. 

Про шахрайство у поліцію повідомив мешканець міста Білозерське. Чоловік розповів, що знайшов у соціальній мережі оголошення про продаж ноутбука, яке його зацікавило і він зв’язався з продавцем. За домовленістю сторін, покупець перерахував на вказану картку «продавця» 14 000 гривень.  Проте замовленого громадянин так і не отримав, а автор оголошення перестав виходити з ним на зв'язок.

Мешканець Авдіївки також замовив вподобаний товар через інтернет, а саме інструменти. «Продавець» попрохав чоловіка надіслати йому повну оплату за замовлення у  сумі 2900 гривень. Покупець виконав всі умови, але свою покупку так і не отримав. 

За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.  Правоохоронці вкотре радять громадян  

Правоохоронці знову звертаються до громадян з порадою бути максимально обережними при здійсненні різного роду операцій через мережу Інтернет. Не надсилайте передоплату за замовлений товар, а розраховуйтесь за нього виключно під час отримання. 

 

Покровське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал