Поліцейські-чемпіони з Покровського районного управління поліції є гарним прикладом для молоді

13.09.2021

Старший дільничний офіцер поліції Олег Топорков став переможцем змагань у районному турнірі з гирьового спорту. А поліцейська сектору реагування патрульної поліції Ірина Шушура стала «срібною» призеркою в обласних змаганнях з кросфіту.

9-10 вересня у Маріуполі відбувся турнір з кросфіту серед силовиків. За перемогу боролися 48 найсильніших учасників, з яких 12 – жінок. Учасники турніру змагалися за першість в особистих заліках та командних.

В особистих заліках серед жінок відзначилася поліцейська сектору реагування патрульної поліції Покровського районного управління поліції Ірина Шушура, яка стала «срібною» призеркою. Жінки виконали декілька комплексів вправ з максимальним фізичним навантаженням та високою інтенсивністю. Кіпінг, вправа з м'ячем вагою 6 кг, присідання на одній нозі, сухе  веслування (на тренажері)- вправи треба було виконати лише за 10 хвилин, при цьому без перерви. За підсумками набраних балів Ірина Шушура зайняла друге місце серед жінок в особистих заліках.

На вихідних у с. Срібне Покровського району відбувся ХІІІ районний Турнір «Золоте поле Срібного». Продемонструвати свою міцність та витривалість у змаганнях з гирьового спорту зібрались представники різних трудових колективів, серед яких і старший дільничний офіцер Покровського районного управління поліції Олег Топорков.

Правоохоронець з гирею 24 кг у ваговій категорії «90+» виборов 1 місце — з результатом 57 підйоми однією рукою за 3 хвилини.

Відзначимо, що поліцейський вже не раз доводив свою міць та силу на численних змаганнях. Тож у його спортивну скарбничку додалася ще одна нагорода.

Пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм нових спортивних досягнень!