Поліцейські Селидового встановлюють обставини нещасного випадку з однорічною дитиною

17.06.2021


Хлопчик отримав травми в результаті падіння з вікна третього поверху.  Поліція проводить досудове розслідування. 

До поліції надійшло повідомлення від лікарів швидкої допомоги про те, що у м. Новогродівка ними надано допомогу малолітній дитині, яка випала з вікна. Хлопчика госпіталізовано до лікарні у м. Селидове.

Правоохоронці, виїхавши на місце події, встановили, що однорічний хлопчик перебував вдома з матір’ю, бабусею та 7-річним братом. За попередніми даними, мати зі старшою дитиною перебували у ванній кімнаті, бабця – у себе в кімнаті, а дитина в цей момент зайшла на кухню, залізла на стілець, який стояв біля вікна, потім на підвіконня, відкрила вікно, яке було у положенні «провітрювання», сперлася на москітну сітку та випала з вікна.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією ст. 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.

Поліцейські закликають батьків подбати про безпечне середовище для дітей у домівках. Пам’ятайте, що відповідальність за життя та здоров’я дітей несете саме ви!

Відтак скористайтеся простими порадами, що допоможуть запобігти нещасним випадкам:

– не залишайте дітей на самоті у кімнаті, де відчинене вікно, та змалечку розповідайте їм про можливу небезпеку;

– встановіть замки, фіксатори або блокуючі пристрої, що унеможливлять відкриття вікна дитиною;

– не ставте біля вікон меблі, щоб дитина не могла залізти на підвіконня;

 – не грайтеся з дитиною на підвіконні, не дозволяйте їй сидіти на ньому;

 – за можливості, використовуйте спеціальні посилені москітні сітки або замисліться про встановлення захисних ґрат на вікнах.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал