На Донеччині поліцейські відкрили десяту «Кімнату, дружню до дитини»

31.03.2021


Приміщення для роботи з дітьми за сучасними методиками з’явилося у місті Авдіївка за підтримки Запорізького благодійного фонду "Посмішка дитини". Безпечний та комфортний простір забезпечить ефективний захист дітей та дружню атмосферу під час їх перебування в поліції.

Проєкт "Зелена кімната - правосуддя дружнє до дитини" реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу з березня 2020 року по березень 2021 року.

Відкриття «зеленої кімнати» відбулося за участі співробітників Авдіївського відділення поліції, відділу ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області, керівництва Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації та представників ЗОБФ "Посмішка дитини".

«Рік спільної роботи поліції, громадськості та місцевої влади має вдалий результат - відкриття необхідного безпечного простору для роботи з дітьми за методикою "зелена кімната". Приміщення обладнано всім необхідним для проведення опитування, дружнього до дитини, профілактичних бесід із неповнолітніми та зустрічей з активною молоддю міста», - зазначила т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області капітан поліції Вікторія Брова.

У кімнаті облаштовано ігровий зал, де з дитиною працюватимуть медик або психолог, а також приміщення для спостереження за процесом слідчих дій. Обидві зони розділено дзеркальним склом, за яким дитина не бачить правоохоронців.

Це вже десята «зелена» кімната, яка функціонує на Донеччині.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета