У Покровську місцевий житель повідомив у поліцію про нелегальну зброю

26.02.2021


Два автомати, дві рушниці та карабін чоловік зберігав за місцем мешкання без відповідного дозволу на зберігання зброї. Чоловік добровільно видав поліції нелегальний арсенал.

До поліції Покровська звернувся 39-річний місцевий мешканець, який повідомив, що у нього є нелегальна зброя, яку він бажає видати поліції.

Чоловік розповів, що він разом зі своїм дядьком займався колекціонуванням зброї та ножів. Вони замовляли в мережі інтернет зброю, яку зберігали за місцем мешкання без відповідного дозволу.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Покровського районного управління поліції.

Так, у колекціонера поліцейські вилучили автомат «SAIGA-410», автомат Шпагіна, дві мисливські рушниці та карабін.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України громадянин, який добровільно здав набої, звільняється від кримінальної відповідальності.

Правоохоронці нагадують, що незаконне зберігання вибухонебезпечних предметів тягне за собою не тільки кримінальну відповідальність, але наражає на небезпеку населення.

Громадяни мають можливість роззброїтися без притягнення до кримінальної відповідальності звернувшись до найближчого відділу поліції, свого дільничного або до територіального інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи або зателефонувавши на 102.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета