Поліцейські Авдіївки обговорили зі школярами правила безпечної поведінки в онлайн-просторі

23.02.2021


Під час зустрічі з учнями місцевих навчальних закладів, авдіївські поліцейські розповіли як отримувати з мережі Інтернет лише корисну та безпечну інформацію та уникати ризиків.

Під час бесіди зі школярами інспекторка ювенальної превенції Відділення поліції №1 Покровського РУП Тетяна Нестерук зазначила, що кількість користувачів інтернету віком від 5 до 18 років зростає кожного дня. Але далеко не всі знають про ризики, що можуть виникнути під час користування всесвітньою «павутиною». Поліцейська наголосила на тому, що особливу увагу потрібно приділяти безпеці online та розповіла, як захистити свої персональні дані від можливих ризиків під час користування всесвітньою мережею.

Начальник СРПП Відділення поліції №1 Покровського РУП Геннадій Юдін застеріг учнів від участі у суїцидальних та екстремістських групах і порадив, як уникати кібербулінгу та аморального контенту.

Поліцейські розповіли й про спам-розсилки із програмами, які можуть надходити нібито від друзів, але насправді нести у собі «віруси», які поширюють шахраї. Такі програми можуть непомітно встановитися на ґаджет та надсилати правопорушникам приватну інформацію користувача чи взагалі заблокувати будь-який доступ до пристрою, нібито до того часу, коли жертва не перерахує гроші.

Наостанок правоохоронці нагадали дітям, що у разі, якщо вони потрапили у пастку Інтернет-зловмисника, треба відразу розповісти усе дорослим, яким вони довіряють, та звернутися до поліції.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета