Добропільські поліцейські нагадали продавцям про заборону продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів

23.02.2021


Співробітники поліції Добропілля пройшлися місцевими крамницями й нагадали продавцям про відповідальність за продаж особам, які не досягли 18 років, алкогольних та тютюнових виробів. В кожному торговельному закладі правоохоронці залишили попереджувальні пам’ятки.

Як не прикро визнавати, але деякі продавці магазинів, не запитуючи документів, з легкістю продають цигарки, вино та пиво дітям. Така байдужість і безвідповідальність часто призводить до сумних наслідків, тому що саме в стані алкогольного сп’яніння молодь вчиняє протиправні діяння.  Саме тому ювенальні поліцейські в черговий раз вирушили у превентивний рейд по торгових точках Добропілля аби провести профілактичні бесіди із працівниками торговельних закладів, щодо заборони продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім, а також вкотре нагадали про відповідальність за такі дії.

Реакція продавців на цей захід була позитивна. Працівники торгівлі відмітили, що вже звикли до подібних акцій та пояснили, що знають про сувору норму Закону України щодо заборони реалізації неповнолітнім забороненої продукції й сумлінно її дотримуються. Майже всі продавці одразу ж погоджувалися розмістити на видимих місцях магазинів листівки про недопущення реалізації алкоголю та тютюну дітям.

Шановні громадяни! Не будьте байдужими. Якщо Ви помітили, що дітям продають спиртне, тютюн, обов’язково повідомляйте в поліцію за телефоном 102.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета