Інформація про порядок отримання довідки про відсутність або наявність судимості

23.02.2021


Прийом запитів для оформлення довідки про відсутність (наявність) судимості здійснюється територіальними сервісними центрами МВС України.

Відповідно до ст. 16 Закону України "Про захист персональних даних", наказу МВС України від 29.11.2016 №1256 максимальний строк надання Довідки встановлено протягом 30 календарних днів з дня надходження запиту.

Довідка видається станом на дату здійснення перевірки фізичної особи.

Довідка надається безкоштовно (ст. 19 Закону України «Про захист персональних даних»).

У разі тимчасового або постійного перебування фізичної особи за межами держави відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України можна отримати в посольствах або консульських установах України.

Адреси територіальних сервісних центрів:

87535, Донецька область, м. Маріуполь, Запорізьке шосе, 2, в  ТРЦ (Порт City)

84510, Донецька область, м. Бахмут, вул. Ювілейна, 41

84300, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв небесної сотні, 5

85300, Донецька область, м. Покровськ, вул. Тюленіна, 1

85700, Донецька область, м. Волноваха, вул. 1 Травня, 86.

ЗАМОВЛЕННЯ ДОВІДКИ ОНЛАЙН

Для замовлення Довідки онлайн використовується Електронний цифровий підпис (фізичної особи) або BankID.

BankID дає змогу отримати Довідку лише в паперовому вигляді у ТСЦ, який обирається у полі «Бажане місце отримання»  під час заповнення форми запиту.

Електронний цифровий підпис дає змогу замовити Довідку як в паперовому, так і в  електронному вигляді. Паперову Довідку можна отримати у ТСЦ, який обирається у полі «Бажане місце отримання»  під час заповнення форми запиту. Електронна Довідка надходить на вказану у запиті адресу електронної пошти.

Електронна Довідка складається з двох файлів: електронно-цифрового підпису (з розширенням.p7s), що затверджує легітимність наданої довідки та зображення довідки (з розширенням .pdf), яке дає змогу перевірити правильність зазначеної у Довідці інформації.

Перевірка статусу готовності Довідки можлива за номером, який присвоюється після заповнення та збереження електронного запиту.

Повідомлення про готовність Довідки надходить на вказану у запиті адресу електронної пошти.

З переліком територіальних сервісних центрів МВС, їх адресами та контактами можна ознайомитися за посиланням: http://hsc.gov.ua/kontakti/kontakti-gsts-pidrozdiliv/.

Перевірка легітимності довідки

Онлайн замовлення довідки та перевірка статусу готовності

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета