Поліцейські Авдіївки притягнули до відповідальності жінку, яка не дбає про власних дітей

22.02.2021


Порушницю поліцейські виявили під час профілактичного рейду.

Систематичні перевірки родин з категорії "складні життєві обставини", допомагають правоохоронцям виявляти та притягувати до відповідальності тих батьків, які через власні "інтереси" не приділяють належної уваги своїм дітям. Так, під час чергового рейду, інспектор ювенальної превенції Відділення поліції №1 (м. Авдіївка) Покровського районного управління поліції  Тетяна Нестерук разом із представниками служби у справах дітей перевірили чотири підоблікові родини.

В ході перевірки співробітники поліції завітали до помешкання 38-річної жінки, яка виховує двох малолітніх дітей віком 5 та 8 років. На момент візиту, діти знаходились у навчальних закладах, а мати перебувала у стані алкогольного сп’яніння. Крім того, в  оселі було дуже брудно. Сусіди жінки повідомили, що вона вже кілька днів вживає спиртні напої, а за дітьми доглядає її мати.

Відносно жінки складено адміністративний протокол за ст. 184  «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення та провели з нею роз’яснювальну бесіду.

- Поліцейські закликають, якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду - повідомляйте про такі факти до поліції за номером "102", - зауважив начальник поліції Авдіївки Роман Процик.

 

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета