Поліція розшукує аферистів, які обманом заволоділи заощадженнями мешканки Гірника

22.02.2021


Жінка віддала аферистам 13 тисяч гривень намагаючись допомогти донці, яка нібито травмувала сторонню дитину.

До 60-річної мешканки Гірника зателефонувала невідома жінка, представившись слідчою, повідомила, що її донька штовхнула дитину, яка травмувалась. Тепер доньці загрожує кримінальна відповідальність. Але все можна владнати, для цього треба терміново перерахувати гроші. Перелякана мати погодилась. Взявши свої заощадження, потерпіла вирушила до найближчого терміналу, де перерахувала на продиктований шахрайкою рахунок 13 тисяч гривень. При цьому, незнайомка весь час тримала жінку на зв’язку.

Отямившись, потерпіла зателефонувала донці, таким чином і виявила, що стала жертвою шахраїв. 

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться оперативні заходи щодо встановлення осіб зловмисників.

- Поліцейські просять громадян не довіряти інформації отриманій від незнайомих візитерів, телефонних співрозмовників, ким би вони не називались. У випадку, коли просять гроші під різними терміновими приводами, найперше, що потрібно зробити – перервати розмову і покласти слухавку. Друге - зателефонувати людині, яка нібито потрапила у біду чи її найближчим родичам, і з’ясувати правдивість наданої інформації. Якщо не виходить зв’язатися - не переказуйте, не пересилайте і не передавайте свої гроші незнайомцям, за жодних обставин, - зауважив т.в.о. начальника Покровського районного управління поліції Юрій Кондрацький.  

 

Покровське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета