Старшокласники с. Шевченко дізнались про специфіку роботи поліцейських

03.02.2021


Співробітники Покровського районного управління поліції разом з представниками Покровського міського центру зайнятості влаштували для школярів екскурсію до управління поліції. Під час зустрічі із правоохоронцями юні гості познайомилися із завданнями, які виконує поліція та особливостями роботи кожного підрозділу.

Знайомство старшокласників Шевченківської загальноосвітньої школи з роботою поліції розпочалось з ознайомлення з історією. Так, юні гості були запрошені до музею поліції. Голова Покровської ветеранської організації МВС Олександр Іващенко розповів школярам про розвиток міліції в рідному місті,  продемонстрував обладнання, яке використовували раніше правоохоронці для розкриття злочинів. Діти із задоволенням роздивлялись архівні фото правоохоронців та слухали розповіді про героїчні вчинки поліцейських.

Після знайомства з музеєм гості вирушили до чергової частини поліції. Начальник сектору публічного порядку відділу превенції Покровського РУП Денис Рудик ознайомив учнів з особливостями її функціонування. Школярі спостерігали, як приймають і реєструють повідомлення громадян та як діють поліцейські при отриманні інформації про злочини та події. Співробітники поліції також продемонстрували гостям службові автомобілі на яких здійснюють виїзди на виклики, спецзасоби та засоби індивідуального захисту.

Інспекторка сектору кадрового забезпечення Кристина Гільмутдінова розповіла старшокласникам про існуючі вищі навчальні заклади системи МВС та детально пояснила, які документи необхідно зібрати для вступу в них. А курсанти Національної академії внутрішніх справ Данило Соловйов та Євгенія Ніколенко розповіли про те, як готувалась до вступу у виш МВС, які дисципліни вивчають та про своє курсантське життя.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета