Поліцейські викрили торгові точки, де реалізовували фальсифіковані алкогольні напої

16.01.2021


Торговельні заклади були виявлені у містах Мирноград та Білозерське. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Співробітники поліції Мирнограда та Добропілля провели профілактичне відпрацювання торгових закладів, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Так, в одному з магазинів Мирнограда було виявлено та вилучено без марок акцизного податку  горілку в пляшках та тетрапаках. 

Ще один магазин, який реалізовував горілчані напої без марок акцизного податку, правоохоронці виявили у місті Білозерське. Поліцейські вилучили пляшки з горілкою та коньяком.

Загалом вилучено понад 50 літрів алкогольних напоїв.

Відносно правопорушників співробітники поліції склали адміністративні протоколи за ч.1 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Правоохоронці й надалі будуть проводити рейди по торговельним об’єктам міста, з метою виявлення фактів продажу нелегальних алкогольних та тютюнових виробів. Тож, звертаємось до всіх громадян з проханням - якщо Ви володієте інформацією з цього приводу, обов’язково повідомляйте про правопорушення в поліцію або зателефонуйте на лінію «102».

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета