В Авдіївці поліцейські провели профілактичний рейд по місцевим крамницям

12.01.2021


Поліцейські перевірили чи дотримуються працівники та власники торгових точок обмежувальних карантинних заходів, а також нагадали продавцям про недопущення продажу алкогольних напоїв й тютюну неповнолітнім.

Авдіївські працівники ювенальної превенції поліції навіть в умовах карантину не припиняють профілактичну роботу. Так, цього разу ювенальні поліцейські провели рейд по місцевим торговельним закладам, щоб не допустити факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Під час заходу правоохоронці проводили роз’яснювальні бесіди з власниками та працівниками торговельних закладів міста щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім й закликали не порушувати чинне законодавство.

- За порушення закону передбачено адміністративну відповідальність згідно з частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а це: штраф від 1700 гривень та позбавлення ліцензії на здійснення продажу вказаних товарів,- зауважила інспекторка ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Тетяна Нестерук.

Як нагадування у магазинах поліцейські залишали на видному місці яскраві інформаційні наліпки.

Разом з тим, було перевірено, чи дотримуються власники торгових точок обмежувальних, профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусної інфекції. Порушень зафіксовано не було.

Покровське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета