Мирноградські поліцейські закликають громадян бути пильними та не потрапляти в тенета шахраїв

21.11.2020


Співробітники сектору кримінальної поліції Мирноградського відділення поліції проводять активну профілактичну роботу серед містян з протидії шахрайству, приділяючи особливу увагу літнім громадянам.

Правоохоронці розгорнули цілу інформаційну кампанію з метою застереження громадян від злочину – шахрайства, який є одним із найпоширеніших сьогодні способів заволодіння чужими грошима і майном. Для досягнення своїх злочинних цілей зловмисники використовують будь-які способи, вміло граючи при цьому на людських почуттях.

Правоохоронці не припиняють профілактичної роботи в цьому напрямку і продовжують активно застерігати громадян. Так, мирноградські поліцейські розповсюджували серед містян  інформаційні листівки "Як не стати жертвою шахраїв". Крім того, співробітники поліції розмістили такі пам’ятки у всіх містах масового відвідування громадян.

Поліція вкотре закликає громадян бути пильними та не переводити і не віддавати кошти незнайомим особам, а у разі підозри на спробу скоєння шахрайства, одразу телефонувати до чергової частини поліції.

«Сподіваюсь, що люди скористуються нашими порадами, стануть більш обачливими і не будуть потрапляти на гачок шахраїв», - зауважив начальник Мирноградського відділення поліції Артем Кузнецов.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета