«Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» Покровська святкує ювілей

20.11.2020


Пройшло п’ять років з моменту становлення молодіжної організації. Наразі лігівці – це активні, принципові і творчі люди, які мають бажання сприяти діяльності Національної поліції, розвивати власний потенціал та будувати нову країну!

Громадську організацію «Лігу майбутніх поліцейських» було створено 19 листопада 2015 року під егідою поліції Донеччини, тоді її засновниками стали 27 школярів з населених пунктів, що найбільше постраждали від обстрілів бойовиків, - Гранітного, Чермалика, Мар’їнки та Красногорівки. Поступово до лав новоствореної організації почали долучатись діти майже з усіх куточків Донецької області.

У Покровську організація почала діяти з грудня 2015 року. Наразі її учасники активно співпрацюють з поліцією і спільно з громадськими та міжнародними організаціями, реалізують багато різноманітних  важливих проєктів, метою яких є профілактика правопорушень, зниження рівня злочинності серед неповнолітніх, подолання та вирішення конфліктів серед дітей.

І сьогодні з нагоди свята покровські учасники «Ліги майбутніх поліцейських» приймали привітання від головного поліцейського Покровська та своїх наставників – інспекторів ювенальної превенції. Найкращі лігівці були відзначені подяками.

- У Покровську до лав «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських» наразі входить 30 активних, амбітних, творчих, цілеспрямованих  дітей, яких ми завжди підтримуємо, надаємо допомогу та спільно з ними реалізуємо різноманітні проєкти та заходи. Вже 7 покровських учасників Ліги стали курсантами та студентами вишів системи МВС України. Ми пишаємося нашими лігівцями та їх досягненнями. Вітаю вас зі святом та бажаю натхнення, успіху та впевненості! - привітав лігівців начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць.

Під час відео-конференції «майбутніх поліцейських» зі святом привітав очільник поліції Донеччини Микола Семенишин, який зазначив, що допомога поліції стосується не тільки безпеки дітей, але й їхнього майбутнього.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета