Правоохоронці Донеччини стануть фасилітаторами нового проєкту безпеки «креативний простір «відкрита поліція»

20.11.2020


Поліцейські превентивної діяльності долучитися до абсолютно нового для України проєкту, завданням якого є інтеграція поліції, міської влади, громади, науковців та міжнародних партнерів для розробки нових підходів в розбудові безпечного суспільства. Поліцейська ініціатива стартує на початку 2021 року.

Ініціаторами проєкту виступило керівництво поліції Донеччини та працівники Донецького юридичного інституту МВС України. Фундаментом для унікального проекту «Креативний простір «Відкрита поліція» став орієнтир спільної розбудови безпечного суспільства.

Вже на початку 2021 року в Маріуполі відкриє двері перший вільний та креативний простір, де поліція, влада, громада, науковці та міжнародні партнери зможуть на засадах партнерства комунікувати для розробки нових підходів безпеки.

Поліцейські превентивної діяльності пройшли конкурсний набір модераторів та фасилітаторів проєкту.

«Нашим завданням було обрати тих, хто зможе будувати діалог через серце, стати посередником в діалозі миру та безпеку», - помічниця ректора з гендерних питань Ольга Светлічна.

Конкурсна комісія складалася з працівниць інституту, які є фахівцями з ненасильницького спілкування та представниці громадської організації «Рада жінок Донеччини», яка безпосередньо реалізовує проєкт.

Представниця громадської організації Юлія Пруднікова зазначила: «Під час конкурсу ми звертали увагу на людські цінності, ініціативність та бажання будувати безпечне сьогодення та майбутнє».

На майбутніх представників креативного простору чекає серія тренінгів з модерації, фасилітації, ненасильницького спілкування та проєктного менеджменту.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета