В Українську місцевий мешканець повідомив у поліцію про знайдену зброю та боєприпаси

16.10.2020


Автомат Калашникова, 2 гранати та 60 набоїв калібру 7,62 мм чоловік знайшов у лісі. Аби не наражати на небезпеку себе і своїх близьких, житель Українська віддав небезпечні знахідки правоохоронцям.

Зі слів 39-річного чоловіка, у серпні він знайшов цей арсенал у сосновому бору. Спочатку мешканець Українська забрав і приніс свою знахідку додому, однак згодом усвідомив, що це може бути небезпечним, тому повідомив про знайдену зброю та боєприпаси правоохоронцям.

Боєприпаси вилучені та направлені на експертизу.

За даним фактом поліцейськими відкрито кримінальне провадження за ст. 263 ««Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Відповідно до ч.3 даної статті громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільнятимуться від кримінальної відповідальності. Таким чином, добровільна здача знайдених набоїв допомогла жителю Мирнограду не стати правопорушником.

Поліцейські нагадують: якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки, негайно повідомляйте про це на лінію «102». Не зберігайте в себе знайдені боєприпаси. Не наражайте на небезпеку своє життя і життя оточуючих.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета