Поліцейські Покровська готові до забезпечення належного правопорядку під час проведення місцевих виборів (ВІДЕО)

15.10.2020


Про це під час брифінгу повідомив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Олександр Коломієць.

25 жовтня в Україні  відбудуться місцеві вибори, у зв’язку з чим поліцейських переведено на посилений варіант несення служби. На території обслуговування Покровського відділу поліції розташовані 4 територіальні виборчі комісії, 58 виборчих дільниць.

 - За проведеними розрахунками сил і засобів, для забезпечення охорони публічного порядку на виборчих дільницях та в місцях розташування територіальних виборчих комісій у день виборів планується залучити понад 150 поліцейських. Так, на кожній виборчий дільниці цілодобово будуть нести службу співробітники поліції. Для оперативного реагування на повідомлення про правопорушення будуть залучені й додаткові сили. Крім того, у день виборів буде здійснюватися посилене патрулювання на вулицях та в інших громадських місцях, - розповів Олександр Володимирович.

 На цей час до Покровського відділу поліції надійшло 17 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. З них за 2 фактами відкриті кримінальні провадження та складено 2 адміністративні протоколи за ст. 212-13 «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск» КУпАП. Адмінпротоколи спрямовані до суду для прийняття рішення, а по кримінальним провадженням – проводяться необхідні слідчі дії.

«Хочу наголосити на тому, що поліція залишається поза політикою, і наше головне завдання – це забезпечення прозорості й законності виборчого процесу, правопорядку та безпеки під час волевиявлення громадян. І ми готові це забезпечити. Ми будемо чітко й рішуче реагувати на кожне звернення про правопорушення під час виборчого процесу та приймати рішення в рамках діючого законодавства. Закликаю всіх учасників виборчого процесу не порушувати закон, а у разі виявлення порушень виборчого законодавства, негайно  телефонувати на «102», - підсумував начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Олександр Коломієць.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета