Останні новини про роботу поліції

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

Протягом минулих вихідних до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 334 повідомлення, 24 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Під час карантину співробітники Авдіївського відділення поліції проводять інформаційно-роз’яснювальні бесіди із батьками та дітьми проблемних сімей, а також намагаються забезпечити їх необхідним.

На цьому Голова Національної поліції України наголосив сьогодні, 3 квітня, під час відеоселекторної наради за участю заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка із керівництвом регіональних підрозділів поліції.

З початку року правоохоронцями Покровського відділу поліції відкрито 23 кримінальних провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. За цей час на довірливості громадян аферисти «заробили» понад 100 тисяч гривень.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 191 повідомлення 29 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, телефонуйте до саll-центру Національної поліції 0-800-50-02-02. Лінія працює з 08.00 до 20.00.

За 3 місяці на лінію «102» звернулося понад 190 тисяч громадян, майже 1000 з них – діти. Цілодобове оперативне реагування працівників колл-центру на заяви та повідомлення є запорукою довіри населення до поліції.

Для того, щоб з’ясувати наявні потреби, правоохоронці відвідують багатодітні сім’ї, людей похилого віку та інвалідів.

Ювенальна превенція Покровського відділу поліції закликає батьків бути пильними та більше уваги приділяти дітям під час карантину, що пов’язаний із поширенням коронавірусу в Україні.

Ним виявився 46-річний місцевий житель, який організував справжній наркобізнес. Оперативники та слідчі затримали його одразу після збуту чергової дози наркотичної речовини. Сьогодні судом зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 217 повідомлень, 19 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Правоохоронці склали більше 2300 протоколів за вчинення домашнього насильства. Загалом на лінію 102 надійшло близько 8000 повідомлень про тиранію, більшість з яких стосувалися психологічної чи фізичної агресії. Кожен виклик опрацьований.

Суд вже притягнув до відповідальності перших чотирьох порушників. На суб’єктів господарювання, які всупереч закону і попередженню поліції, не обмежили свою роботу, накладено штрафів на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета