З’ясування стосунків двох товаришів під час вживання спиртного закінчилось лікарнею для одного з них. 42-річний потерпілий хотів приховати обставини того, що сталося, але правоохоронці змогли вивести його на «чисту воду» і притягнули жорстокого «товариша» до кримінальної відповідальності.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» знову завітали в гості до Добропільського відділення поліції аби продовжити знайомство з роботою правоохоронців. На цей раз активна молодь Добропільщини дізналася про всі нюанси роботи експерта-криміналіста та спробувала себе в цій ролі.

Сьогодні, 23 вересня у Маріуполі в Палаці культури «Молодіжний» пройшов відкритий конкурс «Поліція Донеччини має таланти-2017». Звичайні оперативники, слідчі, криміналісти та оператори лінії 102 доводили, що вони не тільки здатні забезпечити безпеку та правопорядок, але й дуже талановиті та мають, що сказати людям через мистецтво.

Під час розмови по мобільному телефону реакція людини сповільнюється на одну секунду. Тож водію потрібно значно більше часу для реагування на складну дорожню ситуацію. Внаслідок цього гальмівний шлях збільшується приблизно на 25 метрів.

Як працювали правоохоронці на минулому тижні, дивіться у програмі «Поліція Донеччини»:

Протягом минулих вихідних до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 232 повідомлення, 35 з яких із ознаками кримінальних правопорушень.

Набої до автомату Калашникова були виявлені співробітниками Мирноградського відділення поліції у 25-річного раніше засудженого молодика. Боєприпаси вилучені, а правопорушнику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Аби юні мешканці прифронтового міста були законослухняними пішоходами, правоохоронці постійно проводять з ними уроки, на яких вчать правилам безпечної поведінки на дорогах. Так, вчора «дорожню абетку» разом із поліцейськими вивчали учні початкових класів загальноосвітніх шкіл №2 та №7.

На які хитрощі тільки не йдуть правопорушники, аби передати своїм засудженим родичам та друзям, які відбувають покарання в Селидівській виправній колонії, наркотичні речовини. Ретельно маскують їх в одязі, їжі, предметах особистої гігієни. Цього разу наркотики правоохоронці виявили в пляшках із шампунем.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 152 повідомлення, 28 з яких із ознаками кримінальних правопорушень.

Протягом трьох наступних днів вулиці населених пунктів будуть під посиленим контролем поліції. Вимоги до правоохоронців довели керівники підрозділів поліції під час загальнообласного інструктажу.

Завітавши в кожну таку родину, співробітники поліції Добропільського відділення поліції та соціальні працівники побачили охайних і доглянутих дітей, прибрані оселі. На щастя, батьки виправились та покращили умови проживання. Але, поліцейські і надалі будуть продовжувати слідкувати за поведінкою таких сімей.

Знакомство с городом и его культурным наследием правоохранителям организовало руководство Авдеевского отделения полиции и коллектив школы №1.

Покровські оперативники затримали двох місцевих мешканців, які побили та пограбували свого приятеля, який не повертав їм борг – 250 гривень. Відносно правопорушників-«позичальників» відкриті кримінальні провадження відразу за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Відповідальність підлітків за скоєння злочинів та правопорушень, як уберегти дітей від наркозалежності, правила безпечної поведінки неповнолітніх вдома та на вулиці, налагодження дружніх стосунків між батьками та дітьми – основні питання, які вчора обговорювались в покровській загальноосвітній школі №3 батьками учнів та фахівцями.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас