Правопорушниками виявилися школярі даного навчального закладу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

На період проведення другого туру виборів Президента України поліція посилила заходи безпеки в регіоні. Кількість патрульних нарядів на вулицях збільшена. Завдання поліцейських – забезпечити спокій громадян та запобігти будь-яким порушенням правопорядку.

На території обслуговування Покровського відділу поліції створено 2 окружні виборчі комісії, 205 виборчих дільниць та 12 спеціальних. На кожній виборчій дільниці відразу після отримання бюлетенів і до кінця виборчого процесу чергуватимуть правоохоронці.

З початку виборчої компанії поліцейські області відкрили 50 кримінальних проваджень. Крім того, 18 адміністративних матеріалів були спрямовані до суду щодо порушення виборчого законодавства України.

Співробітники поліції разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» пішоходів, які порушували правила дорожнього руху. Однак цього разу порушників не штрафували, а роздавали пам’ятки з правилами та обов’язками, адже мета заходу – нагадати людям, що їх безпечність може дорого коштувати.

Наразі всі діти евакуйовані із навчального закладу. На місці працюють правоохоронці та працівники ДСНС.

Учасники триденного тренінгу отримали навички самостійного вирішення конфліктних ситуацій. Наприкінці заходу молоді люди отримали від інспектора ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірини Грицай відповідні сертифікати.

Коли пенсіонерці зателефонували «з поліції» і повідомили, що її знайомій загрожує кримінальна відповідальність, жінка, не вагаючись, погодилась на умови псевдо-слідчої «вирішити питання». Насправді ж виявилось, що це була шахрайська пастка. Правоохоронці встановлюють особу шахрайки.

Захід відбувся в рамках проекту Данської Ради у справах біженців – Данської Групи з розмінування (ДРБ-ДГР) спільно з ЮНІСЕФ в Україні та за підтримки Уряду Німеччини.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 183 повідомлення, 24 з яких із ознаками кримінальних правопорушень.

Учні 10 класу загальноосвітньої школи №1 м.Мирноград ніяк не могли знайти між собою спільну мову й постійно конфліктували. Аби ситуація не загострилася і однокласники порозумілися, до школи був запрошений поліцейський-медіатор Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

Публічну безпеку та законність під час голосування забезпечуватимуть майже 5 тисяч працівників системи МВС, з них понад 3 тисячі поліцейських.

Житель Покровська замовив на сайті одяг, а мешканка Добропілля – взуття. В обох випадках продавці зникли, як тільки отримали гроші за замовлення. Правоохоронці розшукують шахраїв, яких буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Тілесні ушкодження чоловік отримав під час сімейної сварки з дружиною. Потерпілий доставлений до лікарні. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета