Рівно 103 роки тому у цей день дві частини України об’єдналися, утворивши незалежну соборну державу. Начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко взяв участь в урочистостях у Бахмуті, де за традицією розгорнули 20-метрові державні прапори. Крім того, поліцейські забезпечили безпеку під час проведення заходів до Дня Соборності України на Донеччині.

Початок 2022 року став справжнім випробуванням не лише для правоохоронних органів, які негайно реагують на всі такі повідомлення, а й для учнів, батьків і педагогічних колективів освітніх закладів. Лише з початку 2022 року надійшло 339 повідомлень про замінування, з них 306 повідомлень надійшло електронною поштою, 27 – телефоном і 6 – особисто або поштою. І це половина всіх таких повідомлень, отриманих за весь 2021 рік.

Наркоречовина була виявлена правоохоронцями під час перевірки вмісту посилки, яка надійшла засудженому до виправної колонії у смт Гостре. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 207 повідомлень, 23 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Поліцейські Мирнограда вилучили гранату під час проведення обшуку у будинку місцевого мешканця. Вилучений боєприпас спрямований на експертизу, а правопорушнику загрожує до 7 років в’язниці.

Притон організувала мешканка м. Новогродівка за місцем свого мешкання. Поліцейські вилучили речові докази, а порушницю притягують до кримінальної відповідальності.

Звіт начальника поліції Авдіївки перед громадянами за усіма напрямками роботи поліції на території обслуговування.

Дві 14-річні мешканки сусідніх сіл Покровського району пішли на заняття до школи та додому не повернулися. Коли встановили місце знаходження дівчат самостійно не вдалося, батьки звернулися до поліції.

Люди котрі вдаються до насильства в стосунках використовують найрізноманітніші методи й одним фізичним насильством це не обмежується. Щоб отримати владу та контроль в стосунках вони діють через страх використовуючи слабкості партнера. Часто це виражається у навмисному залякуванні, фізичних нападах, погрозах, сексуальному домаганні й так далі.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 272 повідомлення, 20 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Загалом зареєстровано 189 кримінальних проваджень, із них 38 скеровано до суду. Найбільше випадків протиправних дій відносно журналістів зафіксовано у Києві, Одеській, Львівській, Харківській та Київській областях.

На півночі регіону викрито два наркопритони та збувальницю канабісу, а в Мангуші та с. Новоекономічному – зберігачів наркотичної речовини в особливо великому обсязі.

Чотири кілограми канабісу, карабін та обріз рушниці, а також три гранати виявили правоохоронці у жителя селища Новоекономічне. Обшук проводився за силової підтримки спецпідрозділу РПОП. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Під час міжнародної операції правоохоронці отримали доступ до 15 серверів у 10 країнах, на яких розміщувався VPN-сервіс. Наразі інфраструктуру мережі, котра використовувалася у кіберзлочинах, заблоковано.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 154 повідомлення, 10 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал