Впродовж двох днів представники правоохоронних органів, серед яких поліцейські, рятувальники, курсанти провідних навчальних закладів та працівники інших спецслужб, виборювали першість у боротьбі з самбо. Перші місця посіли команди курсантів ДЮІ, співробітники главку поліції Донеччини та рятувальники.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 195 повідомлень, 40 з яких із ознаками кримінальних правопорушень.

Покровським відділом поліції розшукується Коваль Олексій Іванович, 17.08.1960 року народження, мешканець м. Покровськ, який ввечері 03.01.2020 року пішов з місця мешкання та на теперішній час його місцезнаходження невідомо.

Старший інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов проводить профорієнтаційну роботу серед місцевої молоді, а допомагає йому в цьому курсантка 2 курсу ДЮІ Анна Алексєєва.

Спроба самогубства, пожежа, перекинуте авто - у надзвичайних ситуаціях, за мить до непоправного на порятунок людям приходили поліцейські. Упродовж року правоохоронці врятували більше 30 життів, ризикуючи при цьому власним.

Разом із представниками служби у справах дітей м. Покровська поліцейські перевірили умови проживання в чотирьох родинах, які перебувають на обліку, як ті, що опинились в складних життєвих умовах. Відносно 28-річної жінки було складено адміністративний протокол.

«Майбутні поліцейські» із перших вуст дізнались про умови вступу та навчання в навчальних закладах системи МВС, культурне та спортивне життя, в якому беруть участь курсанти.

У Покровську аптека «Вітания» отримала табличку із синьою стрічкою від правоохоронців. Працівники закладу прикрасили стіни позначкою того, що тут дотримуються закону, поважають країну та підтримують поліцейських.

23 січня заступник начальника – начальник кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області полковник поліції Артем Іванович Кисько проведе виїзний прийом громадян у м. Мирноград.

Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, які розмістили на сайтах хибні оголошення і таким чином виманили в трьох потерпілих більше 22 тисяч гривень.

22 січня о 15.00 начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин проведе виїзний прийом громадян в місті Покровськ.

Співробітниками поліції Добропілля виявлені двоє мешканців м. Білозерське, які виготовили наркозілля «для себе». Правопорушникам загрожує до 3 років позбавлення волі.

Правоохоронці розповіли учням про насильство та його прояви, про випадки залучення підлітків у злочинну діяльність, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність за скоєння тих чи інших правопорушень.

Діти легко привчаються до використання інтернету, і саме на цьому етапі дорослі повинні втрутитися й допомогти їм дізнатися про безпеку в мережі.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 158 повідомлень, 21 з яких із ознаками кримінальних правопорушень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета