Несвоєчасні звернення до поліції значно ускладнюють реагування на вчинені злочини та правопорушення, а також їх розкриття та затримання правопорушників.

Додаток «Штрафи ПДР» дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. У додатку є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

Кожне друге повідомлення має ознаки кримінального правопорушення. Найчастіше громадяни телефонують з приводу домашнього насильства, тілесних ушкоджень, крадіжок, адмінправопорушень та конфліктів. Всі виклики обробляють операторки за лічені хвилини.

Загалом, з за 11 місяців поточного року співробітники сектору реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції задокументували 2973 порушень у сфері безпеки дорожнього руху. Викритих водіїв-правопорушників правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 167 повідомлень 24 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Збутом наркотиків займався мешканець м. Білозерське, який виготовляв їх власноруч за місцем мешкання. Наркоторгівець був затриманий правоохоронцями під час збуту чергової дози наркотику.

З них - 50 аварій сталися з потерпілими, в яких 67 людей травмувалось, а 7 загинуло. Більша частина аварій сталася через недотримання Правил дорожнього руху.

За попередню добу зареєстровано 407 лабораторно підтверджених діагнозів коронавірусної хвороби серед правоохоронців.

Незабезпечення необхідних умов для проживання та виховання дітей, вчинення неповнолітніми різного роду правопорушень, пропуск занять у навчальних закладах без поважних причин, самовільне залишення дітлахами домівок – основні фактори, на підставі яких працівники ювенальної превенції Добропільського відділення поліції притягнули батьків до адміністративної відповідальності.

Збільшення кількості транспортних засобів в особистому користуванні громадян, зростання вартості автомобілів та запасних частин до них призводять до зростання кількості крадіжок.

Виховний захід у Сонцівському навчально-виховному комплексі провів інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Дмитро Тимошенко. Він не тільки надав учням корисні поради, а й закликав не бути байдужими щодо проявів насильства у школі та за її межами.

Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, телефонуйте до саll-центру Національної поліції 0-800-50-02-02. Лінія працює з 08.00 до 20.00.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 150 повідомлень 22 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Загалом поліцейські задокументували 420 аварій, 98 з них – з постраждалими. Будьте обережними на дорогах та неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху.

1 грудня – Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунного дефіциту (СНІД). З метою дізнатися чи знає молодь нашого міста про цю проблему і як до неї ставиться, співробітники Покровського відділу поліції разом із представником центру соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді Покровська поспілкувалися з учнями 7-11 класів ЗОШ №35 м. Родинське.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета