Щоб сповістити максимальну кількість громадян про хитрощі зловмисників, наряди поліції, які задіяні на охорону громадського порядку, протягом дня проводили бесіди з людьми різного віку та роду занять, а також роздавали інформаційні листівки з порадами як захиститись від крадіжок.

Водій «Audi» скоїв наїзд на двох пішоходів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, телефонуйте до саll-центру Національної поліції 0-800-50-02-02. Лінія працює з 08.00 до 20.00.

Поліція Донеччини запрошує взяти участь в акції від поліцейських, які все літо забезпечували безпеку на суші та воді. Чекаємо на вас у трьох локаціях - в Мангуші, Маріуполі та Святогірську. Ви зможете зробити найкрутіше фото для свого інстаграму, взяти з ним участь у розіграші та отримати подарунок.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 249 повідомлень, 27 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Хлопці та дівчата ближче познайомилися з професією правоохоронців та специфікою роботи рятувальників, побачили спецзасоби, службові автомобілі та дізналися про правила безпечної поведінки.

Сьогодні в регіоні розкривається кожне четверте шахрайство. Тюремне «підприємство з перевезень», серійна аферистка, яка брала гроші за «оформлення» документів на нерухомість, інтернет-аферист, який виманював кошти під виглядом продажу єнота, – з такими злочинами стикалися правоохоронці останнім часом. Поліція попереджає про нові злочинні схеми та як протистояти аферистам.

З метою запобігання зростанню крадіжок, скоєних у громадських місцях, співробітники поліції Мирнограда провели профілактичний рейд під час якого роз’яснили містянам як не стати жертвами крадіїв та роздали інформаційні пам’ятки.

За минулу добу до Покровського районного управління поліції надійшло два повідомлення про шахрайські дії стосовно двох чоловіків. У поліції за даними фактами відкрили кримінальні провадження та розпочали пошуки аферистів.

Несвоєчасні звернення до поліції значно ускладнюють реагування на вчинені злочини та правопорушення, а також їх розкриття та затримання правопорушників.

Впровадження AMBER Alert відбувається у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 210 повідомлень, 19 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Відзавтра, 23 вересня, рішенням уряду встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. Правоохоронці наголошують на необхідності використання захисних масок чи респіраторів та тримання соціальної дистанції у 1,5 метра.

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу ювенальні інспектори поліції Покровська спільно з представниками Покровського районного відділу №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області провели профілактичний захід для учнів 8 класу НВК № 2.

Вигуки в гучномовець, сирени службових автомобілів, евакуація із навчального закладу та представники двох важливих професій на шкільному подвір’ї - саме таким був сьогоднішній день учнів ЗОШ №1 міста Мирноград, до яких завітали місцеві поліцейські й рятівники аби познайомити зі своїми професіями та розповісти, як діяти в різних небезпечних ситуаціях.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал