Інспектор сектору ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук разом із своїми юними помічниками завітали до ліцею «Гармонія» та провели профілактичний захід, спрямований на запобігання вживання наркотичних речовин молоддю.

Дільничні офіцери Добропільського відділення поліції перевіряють заклади торгівлі на дотримання ними законодавства у сфері реалізації алкогольних напоїв. З початку тижня перевірено 19 таких закладів.

Урок, під час якого поліцейські розповіли для чого важливо бути обізнаним у правовому колі, був проведений для учнів 8 класу загальноосвітньої школи №6 м.Добропілля.

Для оперативного реагування на повідомлення громадян такі лінії створені у кожній області.

Дільничні офіцери Селидівського відділення поліції вилучили 14 літрів коньячного виробу, який реалізовувався на розлив співробітницею одного з місцевих підприємств.

Під час зустрічі із правоохоронцями учні 9 класу загальноосвітньої школи № 10 познайомилися з завданнями, які виконує поліція та особливостями роботи кожного підрозділу.

Метою зустрічі стало знайомство нового керівника Мирноградського відділення поліції Артема Сергійовича Кузнецова з місцевими головами, а також обговорення питання подальшої взаємодії поліції та громади.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 197 повідомлень, 22 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Створення спільних робочих груп та запровадження алгоритму відпрацювань здійснюється на виконання рішення Уряду України. Зокрема превентивні заходи проводитимуться у таких напрямках, як протидія незаконному гральному бізнесу, нелегальному обігу деревини, тютюнових виробів, пального, спирту, лікеро-горілчаної продукції та надрокористування. Про це сьогодні, 25 лютого, повідомив Голова Нацполіції Ігор Клименко під час відеоселекторної наради за участі керівників центрального апарату та територіальних підрозділів.

До пенсіонерки з Покровська завітав незнайомець, який помітив де жінка зберігає свої гроші та викрав їх. А у Білозерському шахрайка виманила у місцевої мешканки кошти під приводом зняття "порчі". За зверненнями громадянок відкриті кримінальні провадження.

Про свої права, обв’язки та види відповідальності неповнолітніх цього разу дізнались учні 6-10 класів ЗОШ №2 м м. Добропілля.

28 лютого 2020 року заступник начальника Покровського відділу поліції Артур Двадцятник проведе виїзний прийом громадян у м. Селидове.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 175 повідомлень, 31 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Профілактичні рейди, бесіди та лекції про негативний вплив тютюну й алкоголю на організм людини, роз’яснення відповідальності за куріння та вживання спиртних напоїв у громадських місцях – такі заходи постійно проводять інспектори ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції, метою яких є застерегти місцеву молодь від шкідливих звичок.

Дитяча цікавість ледь не коштувала життя дев’ятирічному хлопчику та його 13-річному товаришу, який кинувся на допомогу другу, однак теж опинився у крижаній воді. На щастя, школярів, двох Дмитриків, вчасно помітив дільничний офіцер Селидівського відділення поліції Петро Москаленко. Поліцейський витягнув дітей із водоймища та відвіз до лікарні.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета