Ініціатива реалізувалася за підтримки Консультативної місії ЄС. Поліцейські разом з міжнародними партнерами в рамках вебінару обговорили права людини, що є основоположним аспектом створення довіри між громадянами та відомствами сектору цивільної безпеки України.

Найпоширеніші види шахрайства, як захиститися від аферистів та як діяти у разі обману – про це розповіли селидівські оперативники під час зустрічі із місцевим трудовим колективом ДСНС.

Вчені створюють наукові розробки для безпекових потреб, а студенти проходять практичне навчання від поліцейських. В умовах збройної агресії та пандемії поліція та заклади вищої освіти співпрацюють у таких актуальних сферах як безпека громад і кібербезпека, протидія гібридним загрозам, права людини та запобігання домашньому насильству.

Інспектори ювенальної превенції Покровська та Мирнограду відвідали місцеві крамниці й нагадали продавцям про відповідальність за продаж особам, які не досягли 18 років, алкогольних та тютюнових виробів. В кожному торговельному закладі правоохоронці залишили попереджувальні пам’ятки.

Щоб вберегти дітей від повторних необдуманих кроків, поліцейські систематично проводять з ними індивідуальні та колективні зустрічі, спілкуються з їхніми батьками чи опікунами, співпрацюють з педагогами навчальних закладів.

Подія сталася минулого вечора. Загиблою є 39 – річна мешканка с. Красноподілля. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

21 січня, начальник поліції Донецької області Микола Семенишин взяв участь у робочій зустрічі командувача Національної гвардії України Миколи Балана з особовим складом військової частини 3057 в Маріуполі та передачі гвардійцям нових службових автомобілів.

Поліцейські застерігають, під час поїздок в умовах недостатньої видимості потрібно бути уважними та обережними, суворо дотримуватись вимог Правил дорожнього руху. При попаданні в смугу туману водіям необхідно максимально знизити швидкість і збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду.

Основними причинами незаконного заволодіння транспортними засобами є безпечність власників. Попередження угонів більшою мірою залежить саме від господаря транспорту.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 177 повідомлень 22 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Однорічна дитина перебувала в нестерпних, а головне – в небезпечних для її життя умовах. Важко уявити, що могло статися із малечею, якщо б її не виявили поліцейські. Наразі дівчинку тимчасово поміщено до медичного закладу.

Фігуранти в Інтернеті пропонували виготовлення довідок із негативним результатом на COVID-19 без проходження лабораторних досліджень. При цьому зловмисники використовували підроблені печатки одного з медичних центрів. За бажанням клієнтів, довідки виготовляли на іноземних мовах для виїзду за кордон. За фактом підробки документів правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Розуміючи популярність соціальних медіа, інтернет аферисти постійно придумують нові схеми для обману та крадіжки грошей у користувачів. В таку шахрайську пастку потрапив і мешканець Добропілля. Чоловік втратив 4 тисячі гривень.

Діти легко привчаються до використання інтернету, і саме на цьому етапі дорослі повинні втрутитися й допомогти їм дізнатися про безпеку в мережі.

Протягом минулої доби до чергової частини Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 184 повідомлення 22 з яких з ознаками кримінальних правопорушень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета